autočalounění plátěné střechy na kabriolety kompletní interiéry aut sedadla na motocyklykožené kukly
velorexfelicia                                                   o firmě kontakty

moto kukly   veteránské čepice  kožené kukly        čalounictví       
kožené kukly

Naše autočalounictví se specializuje na dva typy kukel /veteránské čepice/. Kukly jsou z pravé kůže dělané podle originálu. Zhotovíme Vám jakoukoli velikost nebo barvu. Dle přesného rozměru obvodu hlavy Vám kuklu ušijeme přímo na míru. V případě, že Vám kukla bude velká nebo malá /stává se to vyjímečně/, není problém Vám ji vyměnit.
KOŽENÁ KUKLA /VERTERÁNSKÁ ČEPICE/ TYP 1

Kukla má vpředu kšilt, vzadu gumu, která kuklu přizpůsobuje hlavě. Na bokách kukly jsou úchyty na brýle a klapky na uši. Všude jsou originál patenty. Kukla je z pravé kůže. Naše autočalounictví vám zhotoví jakoukoliv velikost i barvu kukly.

KOŽENÁ KUKLA /VERTERÁNSKÁ ČEPICE/ TYP 2

Kukla má vpředu kšilt. Vzadu má kukla také kšilt, který je částečně odepínací. Pod kšilt se může dávat guma na brýle, aby brýle nesjížděly. Na bokách jsou klapky na uši. Všude jsou originál patenty. Kukla je z pravé kůže. Naše autočalounictví vám zhotoví jakoukoliv velikost i barvu kukly.Cena obou typů kukel je 1 400 Kč /v jakékoli barvě nebo velikosti/ .

KOŽENÉ KUKLY NEBOLI VETERÁNSKÉ ČEPICE

KOŽENÉ KUKLY : FOTOGALERIE
AUTOČALOUNICTVÍ Josef Podhradský autočalounictví : vereráni Myšenec 59, 398 11 Protivín autočalounictví : vereráni GSM: 604 305 602 autočalounictví : vereráni E-MAIL: josef.podhradsky@email.cz

VÝROBA A ŠITÍ MOTORISTICKÝCH DOPLŇKŮ - VETERÁNSKÉ ČEPICE /KOŽENÉ MOTO KUKLY/

Autočalounictví Josef Podhradský nabízí kromě výroby autočalounění pro veterány i výrobu motoristických doplňků jako jsou kožené veteránské čepice - motoristické kukly.